Spojte se s námi! Se silným partnerem pro společenské i sportovní akce

Hledáte spolehlivého dodavatele trofejí, medailí nebo reklamních předmětů pro klubovou akci, sportovní událost či jiný výjimečný okamžik? Pak jste na správném místě. Naše firma se totiž specializuje na cenově dostupná a vysoce kvalitní ocenění pro společenské i sportovní akce. Spolupráce s námi je jedna radost, a to nejen díky bohatému sortimentu, ale také skvělým podmínkám. Pojďme se na to podívat.

partner

Naše firma PPB POHÁRY, která je už od roku 1995 specialistou na sportovní poháry i trofeje, má za sebou zajímavý příběh s dlouholetou tradicí. Naším cílem je už od počátku výroba a také prodej kvalitních produktů, které jsou navržené pro výjimečné životní události i vítězné momenty. Postupem času jsme získali velké množství věrných zákazníků nejen ze stran jednotlivců, ale i různých klubů a sportovních organizací.

 

Nejen pro sportovní akce jsme tu pro vás

Naše portfolio produktů je pestré natolik, že můžeme nabídnout spolupráci se širokým spektrem organizací - od sportovních klubů a tělovýchovných jednot po společenské a kulturní asociace, které pořádají různé akce a události. Jsme také otevření spolupráci s obcemi a městy. Ať už jste malá vesnička nebo velkoměsto, u nás máte vždy dveře otevřené.

Rozmanitá nabídka pro každou příležitost

Velkou výhodou pro vás bude náš široký sortiment, který zahrnuje trofeje, medaile, poháry, diplomy, ale také reklamní předměty. A zatímco některé produkty jsou specifické svou tématikou (zde například najdete pěkně pohromadě všechna ocenění podle zaměření), jiné si můžete vytvořit už od počátku přesně podle svých představ nejen po stránce individuální grafiky, ale také textu. Na jednotlivé odběry navíc nabízíme atraktivní slevy, které jen tak někde nenajdete. Každá nabídka bude speciálně přizpůsobena potřebám společenské i sportovní akce, ale i vašim požadavkům. Věříme, že vás nezklameme.

Výhody spolupráce pěkně v kostce

·        Velké množství produktů pro různé příležitosti

·        Kvalitní produkty za přívětivé ceny

·        Zajímavé možnosti zpracování grafiky a textu

·        Možnost personifikace každého produktů

·        Atraktivní slevy pro všechny partnery už při minimálních odběrech

·        Splnění individuálních požadavků

·        Profesionální a přátelské jednání

Chcete využít našich služeb? Kontaktujte nás. Jsme tu pro vás a vždy vám rádi pomůžeme se vším, co na poli ocenění a reklamních materiálů, budete potřebovat. Oslovit nás můžete buďto emailem, prostřednictvím sociálních sítí nebo telefonicky na čísle +420 735 004 009Staňte se naším partnerem a společně udělejme vaše akce nezapomenutelnými!

Máte cestu kolem naší prodejny? Zastavte se na návštěvu

Pokud si chcete nabídku našich produktů prohlédnout pěkně naživo a máte cestu kolem Pržna, rádi se s vámi potkáme osobně. Sídlíme přesně na této adrese: Bauer sportovní potřeby s.r.o., Pržno 87, 739 11, Pržno, a to každý všední den od 8:00 do 16:00 hodin. Těšíme se na spolupráci!